Aşk Cerrahisi

1
1
Aşk Cerrahisi

Deforme olmuş veya herhangi bir nedenle farklı şekilde gelişmiş cinsel organların kozmetik veya işlevsel olarak düzeltilmesi işlemine genital bölgenin düzeltilmesi veya yakın düzeltme denir.

Sarkma,

Sonuçta fonksiyonel sorunlara yol açabilen genital bölgede obezite veya gevşeklik, Mons ameliyatı ile düzeltilir.

İç dudakta meydana gelen şekil bozuklukları cinsel ilişki sırasında zorluk ve ağrıya neden olur. Labioplasti, iç dudaklardaki yanlış hizalamayı estetik olarak ortadan kaldırırken sağlık sorunlarınızı çözer.

Travma veya doğumdan sonra vajinada genişleme ve gevşeme meydana gelebilir. İlişki sırasında sorunlara neden olabilen bu durum, vajinoplasti ile gerektiğinde iç duvarları ve girişi daraltarak giderilebilir.

Cinsel ilişki sırasında herhangi bir tatminsizliği önlemek için ön duvardaki veya vajina içindeki G noktasını hyaluronik asit ile tanımlama işlemine G noktası dolgusu denir. Bu, 15 ila 20 dakika içinde basit bir prosedürle yapılabilir ve bir ameliyathaneye giriş gerektirmez. Bu geçici dolgunun etkileri 6 ila 12 ay sürer ve istenirse tekrar kullanılabilir.

Penis uzatma işleminde obezite nedeniyle gömülü olan penis bir ameliyatla net bir şekilde çıkarılır. Uzatma, penisin tabanındaki bağ dokusunda bir kesi yapılarak da sağlanabilir. İstenirse yağ dokusu penis içine enjekte edilerek kalınlaştırılabilir.

45 dakika ile 2 saat arasında sürebilen bu operasyonlar, genel anestezi altında tek tek veya kombinasyon halinde yapılabilir. Birkaç gün sonra normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz, ancak üç ila altı hafta cinsel perhiz yapmanız önerilir.

Sizi Arayalım ?