Cilt Bakımı

1
1
Cilt Bakımı

Bir iki saat sürecek medikal cilt bakımıyla, temizlenen cilde oksijen sağlanacağı için gözenekler temizlenecek ve cildiniz istediğiniz taze görüntüye sahip olarak, sağlıkla ışıldayacaktır.
 
Medikal cilt işlemi uygulanırken önce cildiniz temizlenecek, ardından peeling işlemi uygulanarak cildin üst yüzeyindeki ölü deriden kurtulacaksınız. Böylece temizlenmiş ve ölü deriden arındırılmış cildinize buhar uygulanarak cildinizdeki siyah noktalar temizlenmektedir. Bu uygulamanın ardından cildinize masaj yapılarak yedirilen sıkılaştırıcı bir tonikle cilt rahatlatılır. Bunun ardından cildinizin türüne, yaşına ve gereksinimine göre ekstra olarak bakım serumları sürülebilir, cilt temizlendikten sonra bu içeriği daha kolay emecektir. İhtiyaç duyulursa ayrıca maske uygulaması da yapılabilir.
 
Tüm bu uygulamaların ardından tonik ve nemlendirici ile cilt bakımı bitirilecektir. Her kadının sahip olması gerektiği gibi daha taze ve parlak cilde kavuşmak isteyenlerin; yaşlanma etkilerinden, şehrin kirinden ve stresinden cildini arındırmak için ayda bir kez bu cilt bakımını yaptırmaları tavsiye edilir.

Sizi Arayalım ?