Kaş Kaldırma

1
1
Kaş Kaldırma

Yüzdeki ifadeyi etkileyen, bakışlara derinlik kazandıran kaş yapısı; yüzünüze maskülen ya da feminen bir ifade vermektedir. Kaşlar, zamana bağlı olarak bulunduğu yüz seviyesinden aşağıya düşebileceği gibi, kaşlarınızın doğal hali de düşük yerleşimli olabilir.
 
Kaş kaldırma ve şakak germe ameliyatlarıyla göz çevresindeki kırışıklıklardan kurtulmak da mümkün. Bunun için birçok teknik uygulanmaktadır ve muayene sırasında şikayetinize ve doktorunuzun yönlendirmelerine göre size en uygun müdahale yöntemi tespit edilebilir. Botox; göz çevrenizdeki kırışıklıkları gidermek ve kaşlarınızı kardırmak için başvuracağınız en pratik fakat kalıcı olmayan bir yoldur.
 
Kalıcı bir tedavi isteyenler için, bir-bir buçuk saat sürecek bir operasyonla saçlı deriden yapılacak kesiden özel aletlerle girilerek kaş yeniden şekillendirilir ve yerleştirilir; istenildiği taktirde bu esnada şakak germe de mümkün olmaktadır.
 
Geçirilecek operasyon sonucunda hasta bir gece hastanede istirahat ettirilir. Alında ve şakaklarda yer alan destekleyici bantlar iki gün sonra çıkarılabilirken, dikişler bir hafta ile on gün içerisinde  alınabilmektedir. 

Sizi Arayalım ?