Magiclight

1
1
Magiclight

Magiclight lazer nasıl çalışır?
 
Magiclight, cildimize hasar verecekmiş gibi davranan mikro nekrotik sütunlar oluşturur. Oluşturulan bu kontrollü yaralanmalar, cilt yenilenmesi ve iyileşme mekanizmasını uyararak, cilt tonunda ve dokusunda genel bir rejenerasyon sağlar. Mikro epidermal nekrotik deri (döküntü) tabakaları yok edilerek yeniden modellenmiş kollajen dokusuna sahip taze bir cilt ortaya çıkar.
 
 
Magiclight lazer nedir?
 
Magiclight lazer ile sosyal hayatınızdan geri kalmadan, yoğun günlük temponuza devam etmenize olanak sağlayan bir cilt yenileme lazeridir. Yaşlanma belirtilerini geciktirmek, cildi tazelemek, cildin gençlik halini korumak isteyenler için oldukça etkili bir uygulamadır. Diğer lazer sistemlerinden farklı olarak ablatif olmayan bir teknoloji kullanıldığı için cildin yüzeyinde doku kaybına neden olmuyor ve cildin iyileşmedeki hızı eski sistemlere göre çok daha yüksektir.
 
 
Magiclight lazer ne işe yarar?
 
Cilt yüzeyinden dermisin alt tabakalarına kadar ablatif bir etki göstermeden, ciltte çok sayıda mikroskopik kontrollü hasar yaratarak, hasarlanan cildin içten dışa yenilenmesini sağlar. Bu etkisi sayesinde cildin iyilik halini korumak, yaşlanmanın ilk belirtilerini engellemek, güneş, hamilelik ve sivilce lekelerinden kurtulmak ve cilt gençleştirmek amacıyla kullanılabilir.
 
İşlem sonrası iyileşme süresi nasıldır?
 
Uygulamadan sonra cildin iyileşme süresi 1-3 gündür. İlk 2 gün ciltte hafif bir kızarıklık ve ödem görülebilir. Uygulamanın ertesi günü kişi normal hayatına dönebilir.
 
Kaç seans tedavi gerekir?
 
Tedavilerin sayısı, tedavi edilecek cilt sorununa ve kişisel beklentilere göre değişir. Ortalama 4-6 seans sonunda etkili ve yüz güldürücü sonuçlar sağlanabilir. 
 
Magiclight’ın uygulama alanları nelerdir? 

Kırışıklıklar
Güneş Lekeleri
Yaşlılıkla çıkan lekeler
İnce Çizgiler
Doğum sonrası ve hızlı kilo alıp vermeyle oluşan çatlaklar
Dudak üzeri ve barkod çizgileri

Sizi Arayalım ?