The Salt Facial (Deniz Tuzu Terapisi)

1
1
The Salt Facial (Deniz Tuzu Terapisi)

 
Tuz insanların ilk bulduğu ve kullandığı doğal kaynaklı minerallerden biri. Tarih boyunca tuzun cilde faydaları insanların ilgisini çekmiştir. Tuz,yaşamın temel gıdalarından biri olmasının yanında; cilt yüzeyinin yenilenmesinde, arınmasında ve iyileştirilmesinde yaygın olarak kullanılmıştır.
 
 
Neden Deniz Tuzu Terapisi ?
 
-     Cilt sağlığında, yapısında ve renginde belirgin miktarda düzelme,
 
-     Tüm cilt tiplerine uygunluğu,
 
-      Herhangi bir yan etkisinin olmaması,
 
-      Günlük hayata kalındığı yerden devam edilmesini sağlaması,
 
-      Organik deniz tuzu,
 
-    Hiçbir zararlı kimyasal içeriği olmaması.
 
 
The Salt Facial (Deniz Tuzu Terapisi), mikrodermabrazyon,kimyasal /normal cilt soyma,hydra - infüzyon ve ablatif / ablatif olmayan terapilerin faydalarını tek bir anlamlı prosedürde birleştiren noninvaziv bir cilt yenileme terapisidir.
 
 
The Salt Facial (Deniz Tuzu Terapisi ) ‘ın ilk aşamasında, yüzde yüz doğal deniz tuzu kullanılarak yapılan işlem cildinizi tahriş etmeden ölü derilerden arınmanıza yardımcı olur. İkinci aşamaya hazır hale gelen cilde hyalüronik asit, multivitaminler ve antioksidanlar ultrason ile uygulanarak cildin 3 kat daha derinine 2 kat fazla nüfuz etmesi sağlanır. Böylece daha sağlıklı ve daha genç görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlar. Son aşama da ise yüksek yoğunluklu LED tedavisi ile cildinizin iyileşmesine ve gençleşmesine yardımcı olur. Mavi, kırmızı, yeşil ve amber olarak 4 farklı dalga boyu olan LED teknolojisi ihtiyacınız olan duruma göre otomatik ayarlanır. Bu sayede cilt pigmentleri eşitlenir, kolajen üretimi artar, kızarıklık görünümü gider, doku hasarı azalır, cilt hücreleri yenilenir ve sivilceleri tedavi etmeye katkıda bulunur.
 
Uygulama Alanları
-    Cilt tonu eşitsizliği,
-    İnce çizgiler ve kırışıklıklar,
-    Ciltteki güneş lekeleri,
-    Yaşlılık lekeleri,
-    Akne,
-    Geniş gözenekler,
-    Kollajen reformasyonu ve daha fazlasını ele alır.

Sizi Arayalım ?