Vaser liposuction

1
1
Vaser liposuction

Vaser Liposuction nedir?

Klasik liposuction'ın aksine 3D vaser liposuction, ameliyat sırasında yağların ses dalgaları yardımı ile alınması için kullanılan bir sistemdir. Ayırmak için ultrasonik dalgalar. Bu ayırma yöntemi, kan damarlarına, kaslara, kas zarına ve deri altındaki diğer yumuşak dokulara zar? ar vermeden doğrudan yağa saldırır.

Klasik liposuctiondan farkı, cilt altında oluşan ses dalgaları sayesinde yağın sıkılaşarak aynı zamanda alınmasıdır. Çünkü geçmişte klasik liposuction sonrası etkilenen bölgelerde gevşeme beklenmekteydi. Bu gevşeme önlenir ve aynı zamanda uygulama alanının sıkılaşması sağlanır.

Ultrasonik dalgalar ile vücuttaki istenmeyen yağları parçaladıktan sonra tecrübeli doktorlar çok daha ince ve detaylı bir şekilde liposuction gerçekleştirebilirler. Bu şekilde kasların çizgileri, çizgileri, gölgeleri, altılıları veya kadınlar için sportif çizgiler çok daha kolay vurgulanabilir. Beldeki kıvrımlar ve çizgiler açıkça tanımlanmıştır. Bu, vücudunuzu şekillendirirken çok daha ince ve daha detaylı çalışabileceğiniz anlamına gelir. 


Vaser liposuction, klasik liposuctiona göre daha az kanayan bir operasyondur. Daha az morluk sağlar ve hastanın günlük yaşama daha çabuk dönmesini sağlar. Tüm bu müdahaleler 2 veya 3 saatlik bir operasyon içinde gerçekleştirilir.
 

Vaser liposuction sonrası iyileşme süreci 

Hastanın iyileşme süreci geleneksel liposuctiona göre daha hızlıdır. Operasyon sonrası morluklar daha az olduğu için hastalar normal günlük hayatlarına daha hızlı dönebilirler. Hastanın korse kullanım süresi klasik liposuction ile 3 ay iken Vaser liposuction ile 3 ile 4 hafta arasında değişmektedir. Hastanın artık korse giymesine gerek kalmaz. Operasyondan sonra normal günlük hayata geçişin sorunsuz geçmesi için hastadan ilk 10 gün dinlenmesi istenir.

Sizi Arayalım ?